Prodloužený víkend 5. – 8. září bude patřit reprezentačním akcím a na ně míří hned 14 chodovských zástupkyň a zástupců. Obě dospělé reprezentace čekají zápasové akce, juniorské reprezentace mají soustředění.

Ženská reprezentace, která má necelý půlrok do MS, odcestuje do Finska na turnaj tří, kde se utká s domácím Finskem a Švýcarkami. V nominaci je chodovský kvintet Nela Jiráková, Gabriela Tožičková, Tereza Hanzlíková, Majda Plášková a Martina Řepková.

Mužská reprezentace tradičně vyráží do Polska na místní Open, kde se utká s domácím týmem, se Slovenskem a především se Švýcarskem. V nominaci mužů najdeme tři jména a to Martina Pražana, Marka Matejčíka a Mikuláše Krbce.

Juniorky se chystají na květnové MS, kde by rády navázaly na své zlaté kolegy, a soustředění v Hostivicích je jednou z posledních přípravných akcí. V nominaci je tradiční chodovské kvarteto ve složení Nela Havlínová, Mária Havlíčková, Vanessa Rebecca Keprtová a Kristýna Lechnerová.

Junioři zahajují nový reprezentační cyklus a sejdou se vlastně poprvé. Na soustředění v Teplicích se objeví i chodovský střelec Petr Majer.

Poslední nominovanou je Kristína Belicová, která se objevila v nominaci slovenské reprezentace.

Všem nominovaným gratulujeme a přejeme hodně štěstí!


Generální
partner

Partneři
klubu