Sezóna 2016/17 byla pro Chodov veleúspěšná a tak nemohli chodovští zástupci chybět ani na slavnostním galavečeru, během kterého se vyhlašovala anketa Florbalista sezóny. Díky Nele Jirákové a Davidu Podhráskému bral Chodov hned dvě první místa.

Nela Jiráková, která má za sebou první sezónu na Chodově, získala ocenění Juniorka sezóny, David Podhráský pak obhájil vítězství v anketě Trenér mužských týmů. Kromě dvou výše jmenovaných bodoval i Patrik Dóža, který se umístil na 2. místě v hráčském hlasování o nejužitečnějšího hráče Tipsport Superligy a 4. místo v anketě Florbalista sezóny, na stejném místě se pak v anketě Florbalistka sezóny umístila Tereza Urbánková.

Nejprestižnější ceny putují do zahraničí. Nejlepším florbalistou sezóny je již pošesté Matěj Jendrišák, nejlepší florbalistkou pak Eliška Krupnová. Jako nejužitečnější hráči byli svými kolegy vybráni Jiří Curney a Denisa Ferenčíková.

V dalších anketách pak brali ceny Lukáš Bauer a Jana Christiánová jako nejlepší brankáři, Ondřej Němeček jako junior sezóny a Jiří Velecký jako nejlepší trenér ženských týmů a duo Černý-Janoušek mezi rozhodčími.


Generální
partner

Partneři
klubu