Prázdniny jsou v plném proudu a jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. I letos budeme "okupovat" tradiční letní bašty - mládež od přípravek po starší žáky a žákyně hostí každoročně Smržovka a pro starší kategorie dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek a také je pak připraveno zázemí v Jilemnici. Novinkou pak letos jsou zdvojená soustředění v rámci spolupráce Floorball Group, kdy se společně s Chodovskými týmy letos ve stejném konceptu soustředění představí i kluby, kategorie a týmy Start98 Praha-Kunratice a stejně tak složky Traverzy Mukařov / Chodov. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.

Mladší a starší žákyně - Smržovka

Sobota - 24.8.

Po všech zapomenutých botách, pozdních příjezdech a sražených dopravních značkách dorazily i chodovské mladší a starší žákyně v pořádku do Smržovky. Po špagetách k obědu a pár soubojích ve stolním tenise se rozběhl první trénink. Všechny holky, rozdělené na dvě skupiny podle věku, strávily hodinku venku na hřišti a druhých šedesát minut v hale. Dlouhá pauza během letních prázdnin byla během prvního tréninku znát, ale s každým míčkem nervozita odcházela pryč. Po večeři přijel i trenér chodovského ženského áčka Lukáš Procházka, a podíval se tak na večerní herní trénink. Po hře se všichni vrátily zpět na ubytování, a teď už je čas jít spát, aby zítra byly síly znovu makat. 😊

Neděle – 25.8.

První celý den tady ve Smržovce začal ranním výběhem ke kostelu, kde celá parta žákyň odstartovala program svými tanečními kreacemi. Během dopoledne proběhl první trénink, během kterého se holky vystřídaly v hale a ve školní tělocvičně. Kruháč odpoledne pomohl všem s jejich technikou a s vedením míčku. Po večeři přišla výzva v podobě individuálního tréninku, kde si ty odvážné spolu s juniorkami (a Karlem, a Fany, a zdravotnicí…) zaběhly 3,5 km za rekordních (!!!) 20 minut. Za odměnu pak přišel zápas ve vodním volejbale a čas na zasloužený odpočinek. Večer se už nesl v uvolněné atmosféře, kdy se Terka Míková ujala role hlavní pohádkářky, a šla předčítat mladším holkám na dobrou noc…

Pondělí - 26.8.

Pondělí jsme opět nastartovali ranním výběhem s již tradičními tanečními kreacemi. Při dopoledním tréninku jsme se vystřídali v hale a na venkovním hřišti. Polední klid byl ve znamení odpočinku a mladší holky daly dost zabrat i bazénu. Po obědě opět holky dostaly zabrat ve dvou blocích, napůl venku a napůl v hale. V hale se holek ujala naše trojice trenérských mladic Monča-Háňa-Áňa, která pro ně zorganizovala florbalový „biatlon“. Následovala večeře, která po té námaze přišla vhod.

Dnes nás ještě čekal večerní trénink, který byl čistě herní. Mysleli jsme si, že jsme holky dostatečně unavily, ale po druhé večeři dostaly druhý dech, a ještě proběhl spontánní taneček v jídelně. Po něm jsme ovšem už holky zahnaly do postelí, aby se prospaly na zítřek.
Dobrou noc!

Úterý–27.8.

Dnes jsme toho tady ve Smržovce stihli opravdu hodně. Dopoledne se všechny holky v tělocvičně věnovaly zpevňování svých těl, když si pro ně trenéři přichystali komplexní kruhový trénink. Zároveň jsme před obědem projeli základní herní dovednosti, mlžky trénovaly střelu tahem, stržky zvládly clonu s dorážkou. Po obědě se rozjela druhá vlna tréninků, kromě her venku se stihl i zápas starších holek. Ještě před večeří si stržky zvolily svou novou kapitánku a její asistentku. Den měly dle plánu zakončit buchtičky se šodó, ale holky vzaly čas před večerkou do vlastních rukou – rozjely party v jídelně, především díky písničkám a tanečním pohybům z Just Dance. Nyní už ale celá chata ulehá ke spánku, aby byly síly na zítřejší den.

Středa - 28.8.

Dnes nás čekal poslední celý den v Červené Karkulce. Ten jsme opět raketově odstartovali ranním tancem. Při dopoledním tréninku se venku pilovala koordinace a v hale souboje.

Bazén opět dostal o poledňáku zabrat. Poté jsme se však opět dostali do tréninkového módu. Odpolední halu si střihly mlžky i stržky dohromady, tam se holky trochu unavily štafetami, tudíž večeře přišla k chuti.

Večerní trénink si užili všichni herně. Proti sobě nastoupil tým „Zeď“ a tým „Bažanti“. Po příchodu na penzion nás ještě čekal souboj tanců v Just dance. Po něm už však holky zalehly do postelí a mohly nabrat síly na zítřejší půlden.


Generální
partner

Partneři
klubu