Lvice skončily v loňské sezóně těsně pod vrcholem a i v příští sezóně budou mít ty nejvyšší ambice. V tuto chvíli probíhá první fáze přípravy, ve které hráčky absolvují tři kondiční tréninky, jeden halový a samozřejmě nezbytnou individuální přípravu a regeneraci. S týmem se připravuje 25 hráček včetně několika juniorek, které v uplynulé sezóně získaly titul. Přípravu vede zkušený kondiční trenér Petr Brabec, který tak doplnil úspěšný realizační tým z loňské sezóny.

V kádru na novou sezónu již není trio Tereza Urbánková, Eva Krauskopfová a Eliška Vrátná. O odchodu první jmenované do Švédska jsme již informovali, do zahraničí míří také Eva Krauskopfová, která bude hrát ve Švýcarsku, kde ji čeká studijní pobyt. Eliška Vrátná se pak rozhodla vrátil do FbŠ Bohemians. 

Kromě talentovaných juniorek stály na startu přípravy i dvě nové tváře. Tou první je kapitánka reprezentace juniorek Nikol Pekárková, která přichází z České Lípy, resp. Liberce. Druhou novou tváří je Tereza Hanzlíková, o jejímž uvolnění z Tigers se aktuálně jedná. Ke stavu kárdu se vyjádřila hlavní trenérka Michaela Marešová: "Je možné, že ještě přivedeme 1-2 vytipované hráčky, které by mohly tým vhodně doplnit. Samozřejmě i o naše hráčky je velký zájem, ale v probíhající přípravě bychom už jen velmi neradi někoho pouštěli."

Aktuální fáze přípravy běží do konce července a poté se již tým přesune do haly. K srpnovému programu opět přidává kometář trenérka sezóny Michaela Marešová: "V druhé fázi odjedeme počátkem srpna na soustředění do Jilemnice, poté už nás čeká Czech Open, kde vyzkoušíme některé možné nové vazby a varianty. Bude sloužit tradičně hlavně jako možnost pro hráčky celého kádru ukázat se nám trenérům v co nejlepším světle. Výsledkově turnaj neřešíme, ale budeme chtít hrát pohledný florbal, který bude nás i diváky bavit. Do druhé poloviny srpna chystáme ještě pár přátelských zápasů, abychom byli na posunutý start soutěže dobře připraveni."


Generální
partner

Partneři
klubu