Chodovské lvice mají za sebou velmi úspěšnou sezónu, ale rozhodně nemohou usnout na vavřínech. I proto trenér Lukáš Procházka pracuje na okysličení kádru. První oficiální posilou je slovenská reprezentantka Alica Brodňanová. Ta se s chodovským týmem už v průběhu sezóny připravovala a nyní bude připravena naskočit do nového ročníku Extraligy žen.

Dosavadní hráčka Kysuckého Nového patří k největším slovenským talentům, je součástí reprezentací žen a juniorek. V české nejvyšší soutěži by ráda navázala na úspěchy svých krajanek. V chodovském dresu se také potká s reprezentační spoluhráčkou Kristinou Belicovou.

Trenér Lukáš Procházka se netajil tím, že by některé hráčky ročníku 2004 rád nasadil už v uplynulé sezóně a Alica k nim patřila. „Jde o velmi mladou hráčku s velkým potenciálem do budoucna, věříme, že u nás svůj talent naplno rozvine a pomůže nám dosáhnout týmových cílů,“ říká k nové posile chodovský lidovod.

Sama slovenská reprezentantka, která na Chodově podepsala čtyřletý kontrakt, svá očekávání shrnula v krátkosti: „Strašně se těším na změnu, Chodov je pro mě obrovská výzva a věřím, že se prosadím a budu nápomocna týmu.“

"S Ališou jsme byli v kontaktu přes rok - od loňského Prague Games a soustředění jsme řešili vše potřebné pro její trvalý přesun do ČR. Věříme v její dlouhodobý potenciál a růst, proto jsme dohodnuti na víceleté spolupráci a věříme, že zde vyroste po vzoru mnoha dalších talentovaných Slovenských reprezentantek hráčka TOP úrovně. Současně se Ališa zapojí i do činnosti klubu, rozšíří řady našich trénujících hráčů a hráček u mládeže a věříme, že svou vášeň pro florbal přenese i do dalších generací Chodovské mládeže", uzavírá pohled za klub Ondřej Neuman - sportovní manažer.

Tak ať se daří!


Generální
partner

Partneři
klubu