Poprvé v historii uspořádal Chodov utkání pro školáky. School Match byl připraven speciálně pro Gymnázium Opatov a dorazilo na něj 512 diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru, které šéfoval DJ Aleš Matoušek! A Chodovu speciální zápas svědčil, Vinohrady porazil 13:4 a především Tom Ondrušek se staral i o lámání rekrodů.

Ale nebylo vše růžové hned od začátku. Do vedení šly Vinohrady brankou Stuchlíka, na kterou za domácí reagoval Jiří Koutný. Podruhé šly do trháku opět Vinohrady, když se trefili exchodovský Svoboda. Na tuto branku reagoval kapitán Chodova Ondřej Mikeš, ale do šaten šly s vedením Vinohrady po trefě Gregora.

Ani začátek druhé třetiny domácím nevyšel a Jan Svoboda zvýšil na 2:4. K obratu zavelel hráč, pro kterého to byl velmi speciální zápas. Jakub Adam je studentem Gymnázia Opatov a navíc hrál svůj první superligový zápas. Svou premiérovou brankou snížil na 3:4 a od té chvíle byl na hřišti pouze Chodov. O vyrovnání se postaral v přesilovce Marek Matejčík a pak již začal úřadovat Tom Ondrušek. Ve 32. minutě vyzval ke skórování Marka Vávru, následně zvýšil na 6:4 Martin Řezáč a ještě do druhé pauzy připravil Tom Ondrušek branky pro Martina Pražana a Ondřeje Mikeše.

I ve třetí třetině vládl Chodov. Tom Ondrušek opět vyzval Marka Vávru a ten se nemýlil. Následně sám reprezentační útočník načepoval desítku, když udeřil v oslabení. Chvilku poté v dalším oslabení vyzval Ondrušek opět Marka Vávru a ten zvýšil na 11:4. Pro Toma Ondruška to byl 400. bod v kariéře a stal se tak teprve 10. hráčem, kterému se to povedlo. Zároveň to byla jeho 6. asistence, čímž stanovil nový chodovský rekord. A ještě to od něj nebylo vše. Tři minuty před koncem sám zvýšil na 12:4 a tato branka byla 3000. v historii Chodova. Poslední zápis pak udělal Marek Vávra, který uzavřel na 13:4!

Historicky první School Match se tak velmi povedl, 512 diváků si užilo 17 branek a vysokou výhru Chodova!

Poslední zápas roku 2018 hrají muži v sobotu 22. prosince doma na Jižním Městě od 17 hodin proti Ostravě.