Předchozí dvě domácí derby se Chodovu nepovedla, ale tentokrát už nedali dalšímu pražskému soupeři šanci. Po velmi dobrém výkonu zvítězili 6:1 a upevnili si pozici mezi elitními týmu Tipsport Superligy. Nyní čeká na chodovské muže pohárové utkání na hřišti Ústí, přístí víkend pak težký venkovní dvojboj ve Vítkovicích a na Tatranu a pak už dlouhá reprezentační pauza, kterou vyplní domácí MS, kterému byl nedělní zápas věnován.

Domácí Chodov měl velmi dobrý úvod, když se v 5. minutě trefil Tom Ondrušek. Poté se domácím podařilo ustát oslabení a následně udeřili další trefou Toma Ondruška. I druhé oslabení potom Chodov ubránil a následně využil svou výhodu přesilovky. Skóre 1. třetiny posunul na 3:0 Martin Pražan.

I ve 2. třetině museli Chodováci čelit dvěma přesilovkám Bohemky, ale obě ustáli bez úhony. Na druhé straně hřiště pak dvakrát udeřili, když se trefili Jiří Koutný a Tom Ondrušek, který tak zaznamenal již 25. letošní branku!

Úvod 3. třetiny se domácím povedl výborně. Marek Vávra již po 47 vteřinách posunul skóre na 6:0. Ve 46. minutě se trefili i hosté, konkrétně slovinský reprezentant Šneberger, ale to bylo od hostů vše. Pokoušeli se sice o dlouhou power play, ale srdnatě bojující domácí v čele s Janem Barákem odolali. 


Generální
partner

Partneři
klubu