Šesté kolo ženské extraligy nabídlo další pražské derby, tentokrát s Tatranem. Do střešovického týmu navíc po loňském ročníku přešla dlouholetá chodovská trenérka Michaela Marešová. Tatran také měl výhodu bouřlivé domácí Stodoly a všichni očekávali tuhý boj a takticky dobře připravené celky. Lvice i v tomto utkání oblékly růžové dresy na podporu PINK BUBBLE. Bohužel v důsledku špatného rozvrhu střešovické haly začal zápas mnohem později a oba týmy se tak musely déle připravovat a překonat dlouhé čekání.

Od prvních okamžiků bylo jasné, že zápas nabídne divácky atraktivní podívanou a velmi ostré tempo na obou stranách. Chodovské ženy se na taktiku Tatranu dobře připravily a již během první minuty skórovala Tereza Hanzlíková. O pár minut později přidala další trefu ta samá pětka, jen tentokrát se trefila Karolína Suchá. Poté přišla na řadu dvě sporná chodovská vyloučení, při tom prvním se nic zásadního nestalo, při tom druhém ale nejdříve navýšila v oslabení náskok lvic Daniela Frantíková a následně se poprvé radoval i Tatran, když snížil pár sekund před koncem třetiny na 1:3 a využil přesilovou hru.

Druhá část sice nebyla zcela pod chodovskou kontrolou, ale gólově se prosazovaly pouze Lvice a pohodlně navyšovaly skóre. Jako první se trefila Anet Jarolímová, která využila výhoz Jany Christianové. Po chvíli vsítila branku Martina Řepková, na kterou navázaly i Gabriela Žůrková s Gabrielou Tožičkovou a druhé trefy v zápase zaznamenaly Karolína Suchá s Terezou Hanzlíkovou. Lvice tedy vedly již 9:1.

Poslední třetina nenabídla tolik gólových momentů, rozhodně však nebyla bez šancí. Tolik speciální chodovskou desátou branku si připsala znovu Karolína Suchá, která tak zkompletovala hattrick. Po tomto zásahu tentokrát Tatran dokázal odpovědět a snížit na 2:10. Poslední gólové slovo ale měly na hokejkách lvice, když se opět radovaly zásluhou Martiny Řepkové a Karolíny Suché. Celkově tak duel skončil jasným vítězstvím Chodova 12:2.

Přes nepříjemnosti, které na chodovské ženy čekaly před zápasem, se mohly znovu radovat a připsat si dvojciferné vítězství. Rozhodně se ale nejednalo o lehké utkání, o čemž by mohla vyprávět gólmanka Christianová, která pro lvice předvedla řadu obtížných zásahů. Nejlepšími hráčkami se staly za Chodov – Karolína Suchá, za Tatran – Daniela Kvasková.