Anketa Florbalista sezony 2017/2018 už zná vítěze všech svých kategorií a hned 3 ceny putovaly do chodovských rukou. Hned dvě ocenění si odnesla Nela Jiráková, jednu trofej pak přidala Michaela Marešová.

Nela Jiráková podruhé v řadě ovládla anketu Juniorka sezóny a k tomu přidala i zbrusu novou trofej pro Hvězdu sezóny, kterou volili samotní fanoušci. Kromě těchto dvou trofejí si reprezentační obránkyně odnesla ještě 5. místo v anketě Florbalistka sezóny. Michaela Marešová trenérka stříbrných žen a zlatých juniorek, mimochodem v obou týmech vedla Nelu Jirákovou, ovládla podruhé v kariéře anketu Trenér/ka ženského týmu.

Kromě těchto trofejí si chodovští hráči odnesli i řadu dalších pěkných umístění v TOP10, tak pojďme popořadě.

V hlavní anketě Florbalista sezóny se v elitní desítce umístil Tom Ondrušek (9.), v anketě Florbalista sezóny pak kromě Nely Jirákové bodovaly Martina Řepková (3.) a Tereza Urbánková (6.).

V prestižních anketách o Nejužitečnější hráče resp. hráčku domácí soutěže skončili Tomáš Sýkora na 3. místě a Tom Ondrušek na 7. místě, mezi ženami pak Martina Řepková na 2. místě a v elitní desítce se umístili i Tereza Urbánková (4.). Kristýna Provázková (5.) a Gabriela Tožičková (7.).

Mezi brankáři se skončil Jan Barák na 6. místě, jeho kolegyně Kristýna Provázková na 3. místě a Hana Ranochová na 6. místě. Mezi juniory skončil čerstvý chodovák Mikuláš Krbec na 2. místě a v desítce ho doplnili Jan Vacenovský (7.) a Martin Řezáč (9.). Vítěznou Nelu Jirákovou pak v desítce nejlepších juniorek doplnila 7. Markéta Svačinová.

V trenérských anketách, kromě vítězné Michaely Marešové,bodovali 6. místy David Podhráský a Lukáš Procházka .


Generální
partner

Partneři
klubu