Sezona nejvyšších soutěží začala o uplynulém víkendu. Oba elitní chodovské týmy se představily na hřištích soupeřů, ale tento týden již budou hrát doma ve Sportovní hale Jižní Město. Muži v pátek přivítají Mladou Boleslav, ženy v neděli Panthers.

Novinkou letošní sezóny je výrazná změna ticketingu. Nově si můžete zakoupit vstupenky na domácí zápasy chodovských mužů přes server Ticketportal a zajistit si tak vstupenku z pohodlí domova předem a na konkrétní místo. Na tuto praxi přechází celá Livesport Superliga a stejným způsobem si tak můžete zakoupit vstupenky i na venkovní zápasy Chodova. Cena vstupenky na domácí zápasy mužů je 80 Kč, děti do 15 let mají vstup za 40 Kč. Děti do 6 let věku mají vstup s doprovodem zdarma. Vstupenku si samozřejmě můžete zakoupit i přímo v hale. Při prodeji ve Sportovní hale Jižní Město už si diváci mohou zvolit pouze preferovaný sektor, nikoliv konkrétní místo. Zároveň je potřeba počítat s platbou v hotovosti.

Přes Ticketportal můžete zakoupit Permanentku na celou sezónou. Za 600 Kč si zajistíte své konkrétní místo na všechna domácí utkání mužů i žen a to jak v základní části, tak i v play off a pohárových zápasech. Papírový kupón vygenerovaný v on-line síti Ticketportal bude vyměněn za plastovou kartičku v průběhu září.

Členové klubů Floorball Group mají i v letošní sezóně vstup zdarma. Aby mohli tuto výhodu uplatnit, musí mít ve svém mobilním telefonu nainstalovánu aplikaci eos club zone, kterou najdete v App Store i na Google Play. Při vstupu se člen Floorball Group prokáže úvodní stránkou aplikace.

Na Extraligu žen se minimálně v začátku systém Ticketportal nevztahuje a vstupenky se tedy prodávají přímo v hale za stejné ceny jako v případě Livesport Superligy.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů pište na david.podhrasky@florbalchodov.cz


Generální
partner

Partneři
klubu