V rámci předvánočního nabitého florbalového programu proběhne 20.12. od 10 hodin ve SH Jižní Město premiérový chodovský School Match mezi FLORBAL CHODOV a SKV, jehož hosty budou premiérově žáci Gymnázia Opatov! Bude se jednat po mnoha stránkách o neobyčejný zápas, pro který bude připravena kapacita až 700 diváků, kteří se mohou těšit na skvělý florbal a soutěže. 

"O zápase pro školáky jsme přemýšleli už několik let a jsem rád, že jsme konečně našli vhodný termín, soupeře a také partnerskou školu. I vzhledem k tomu, že Gymnázium Opatov navštěvovalo a navštěvuje mnoho našich hráčů a hráček v čele s reprezentantem Martinem Pražanem, medailistou z juniorského MS Danem Maxou či současným kapitánem juniorů Kubou Adamem, bylo toto prestižní gymnázium pro nás ideální volbou. Věřím, že si všichni čtvrteční dopoledne užijí," říká k netradičnímu zápasu hlavní trenér mužů a zároveň marketingový šéf klubu David Podhráský.

Chodov bude v dopoledním zápase hostit nováčka soutěže Sokol Královské Vinohrady, který si zatím nevede vůbec špatně a připsal si několik zajímavých skalpů svých soupeřů. Kromě zajímavého florbalu bude připraven i bohatý doprovodný program. Každý divák si odnese drobnou cenou od partnera klubu OC Chodov, zápasem bude provázet skvělý moderátor Zdenda Novotný a v přestávkách chystáme zajímavé soutěže. Tu první vyplní mezi ročníkový žákovský turnaj v Laser Game přímo na hrací ploše, ve kterém ti nejlepší mohou pro celý svůj ročník vybojovat volné vstupy na tuto populární a atraktivní hru právě u partnera tohoto zápasu Mercuria Laser Game. V té druhé se pak přítomní mohou těšit na soutěž ve florbalových dovednostech a roztočené kolo štěstí!


Generální
partner

Partneři
klubu