V pondělí 5. července patřil hlavní vysílací čas na ČT Sport vyhlášení ankety Florbalista sezóny. V průběhu přenosu bylo o Chodovu hodně slyšet. Naši hráči a hráčky posbírali hned 8 umístění mezi nejlepší trojicí a brankářka Hana Ranochová svou kategorii dokonce ovládla.

Právě kategorie Brankářka sezóny byla pro Chodov nejúspěšnější. Odborníci potvrdili, že lvice mají nejlepší brankářskou dvojici v Extralize. Hned za vítěznou Hanou Ranochovou se totiž umístila Jana Christianová. Podobná situace nastala teprve podruhé v historii ankety.

Kromě Jany Christianové brali druhé místo i její trenér Lukáš Procházka, její spoluhráčka Eliška Chudá a hvězda mužů Petr Majer. Rodák z Plzně obsadil druhou pozici v kategorii Junior sezóny a k tomu přidal ještě třetí místo v divácké anketě Hvězda sezóny. V ženské části divácké ankety Hvězda sezóny brala třetí místo Eliška Chudá, kterou ocenily i spoluhráčky a soupeřky, když ji v hlasování o Nejužitečnější hráčku Extraligy zařadily dokonce na druhé místo.

Druhou příčku obsadil mezi trenéry ženských týmů Lukáš Procházka. Hlavní strůjce letošní chodovské pohádky se stejně jako v Superfinále musel sklonit před Tomášem Martiníkem z Vítkovic.

Posledním chodovským zástupcem mezi nejlepší trojicí se stala v kategorii Juniorka sezóna Vanessa Rebecca Keprtová, která skončila na děleném třetím místě.

Kromě těchto umístění mezi absolutní smetánkou, posbírali chodovští zástupci a zástupkyně dalších 9 umístění mezi nejlepší desítkou.

Všem umístěným gratulujeme!

CHODOVSKÁ UMÍSTĚNÍ V TOP3

Brankářka sezony – 1. místo Hana Ranochová, 2. místo Jana Christianová

Junior sezony – 2. místo Petr Majer

MVP Extraligy žen – 2. místo Eliška Chudá

Trenér ženských týmů – 2. místo Lukáš Procházka

Hvězda sezony – 3. místo Petr Majer

Hvězda sezóny – 3. místo Eliška Chudá

Juniorka sezony – 3. místo Vanessa Rebecca Keprtová


Generální
partner

Partneři
klubu