Sanasport je již několik let jedním z nejdůležitějších partnerů našeho klubu a pro sezónu 2017/2018 se spolupráce ještě rozšiřuje. Z velké části za to může letní novinka, kterou je otevření pražské prodejny Sanasportu, která se nachází přímo v centru města na adrese Ječná 23. Po letech tak odpadá největší úskalí objednávek obuvi, kterým byla absence možnosti vyzkoušet si obuv před jejím objednáním.

Již 4. pobočka Sanasportu je na světě, tentokrát v samém srdci Evropy, pod stovkou věží matičky Prahy. Pražská prodejna je pořádně vymazlená! Najdete v koutek halových sportů s chodovskými relikviemi a obslouží vás nová hvězda chodovských mužů Marek Matejčík! Kromě sálové obuvi návštěvníky čeká široký výběr TOP značek, typů obuvi a sportovního textilu, ale také speciální rozšířená Reebok sekce, kde najdete to nejlepší, co značka Reebok světu přinesla.

A s tím souvisí i druhá skvělá zpráva, kterou je rozšíření klubové slevy 35% (z MOC) na další značky, které Sanasport ve své pražské prodejně nabízí.Klubová sleva tak nově platí na značky Adidas, Asics, Reebok, Mizuno, Craft, Saucony, INOV8, Merrell, Columbia, On-running, Moose, CEP, Oakley, Salto, Slazenger a Oliver!

A jak se ke klubové slevě dostat? Pokud jste si slevovou kartičku nevyzvedli na prvním domácím zápase, tak se zastavte v otevíracích hodinách na klubovém Checkpointu, kde vám bude vydána. Následně můžete nakupovat jak prostřednictvím e-shopu www.sanasport.cz, tak přímo na prodejně a využívat slevu 35% z MOC.

Tak přejeme příjemné nakupování a připomínáme, že pražská prodejna se nachází na adrese Ječná 23!


Generální
partner

Partneři
klubu