Povedlo si ti nebo někomu ve tvém okolí něco výjimečného? Dej nám o tom vědět! Počínaje měsícem září bude Florbal Chodov vyhlašovat, a na domácích utkáních elitních týmů mužů a žen oceňovat, „Chodováka / Chodovandu“, který v uplynulém měsíci či období předvedl mimořádný výkon. Nová anketa dostala název Počin měsíce.

Co si za slovem mimořádný představit? Může jít o klasické změřitelné statistiky, jako jsou nastřílené góly, asistence či vychytaná čistá konta, ale také třeba o gesta fair play či úspěchy v osobním životě mimo florbalový plac.

„Díky této anketě chceme všem členům, rodičům a fanouškům našeho klubu zpřístupnit více informací o dění a životě ve všech kategoriích, nabídnout takový pohled pod pokličku na věci a činy, které mnohdy zůstávají většině skryté a přesto by zasloužili, aby se o nich vědělo. Z logiky věci totiž dnes nejvíce prostoru na chodovských sociálních sítích či webu dostává mužské a ženské áčko, jsme si ale jistí, že zajímavé věci se odehrávají napřič celým klubem. Tato anketa by měla nejzajímavější momenty zachytit a dostat do širšího povědomí ostatních členů klubu i fanoušků. Jedno, zda jste Tom Ondrušek nebo sedmá obránkyně mladších žákyň B, je to otevřené úplně všem,“ říká Jan Barák, jeden z autorů projektu.

Co je důležité, anketa necílí jen na hráče a hráčky, členy klubu, ale také jejich rodiče. „Pokud maminka či tatínek vozí své dítě třikrát do týdne 200 kilometrů na tréninky Chodova, je to přesně počin, který do naší ankety patří a považujeme ho za výjimečný,“ upřesňuje Barák.

Trenéři všech kategorií na Chodově byli o „Počinu měsíce“ zpraveni a mají za úkol dění ve svých týmech monitorovat. Tipy na zajímavé počiny, ať už vaše osobní či spoluhráčů či spoluhráček, můžete posílat mailem na david.podhrasky@florbalchodov.cz.

Stejně tak můžou trenéři „pozitivně práskat“ na kolegy z ostatních chodovských střídaček.

Z podkladů, které se během každého měsíce sejdou, bude vybrána trojice finalistů. První vítěz a autor Počinu měsíce bude vyhlášen a oceněn symbolickou cenou na utkání mužského áčka v pátek 27. září proti Tatranu Střešovice. 


Generální
partner

Partneři
klubu