Pokaždé když Chodov vyráží na exportní utkání, tak je u toho firma Boppe. Ať už se jelo do Náchoda, Králova Dvora nebo naposledy do Milevska, mantinely a další nezbytné vybavení jelo dodávkou této firmy. Ale půjčování dodávek není to, pro byste měli Boppe vyhledat. Boppe se věnuje primárně montážím plotů, instalacím bran, ale také mnoha dalším odvětvím. 

Firma Boppe byla založena v roce 1993. Od té doby prošla mnoha změnami, které ji umožnili rozšířit se do dalších měst a založit tam i své pobočky.

Od roku 1996 byl hlavní důraz kladen na velkoobchodní prodej pletiv potažených PVC a pozinkovaných, sloupků komaxitovaných a ocelových, doplňků a drátů potřebných pro realizaci kompletního oplocení. Následně byly do nabídky zařazeny i zahradní branky a brány

Počátkem roku 1997 firma rozšiřuje svojí působnost i o dodávky kompletních oplocení na klíč, a to převážně rodinných domů a menších průmyslových areálů. 

V průběhu let 1997 až 2001 firma nadále rozvíjí svoji činnost především v oblasti realizace oploceníobytných i průmyslových objektů a velkoobchodního prodeje. V tomto období se firmě daří získat i některé další významnější zakázky na dodávky oplocení průmyslových areálů, a to především z důvodu příznivé ceny, která je výsledkem dlouhodobé spolupráce s dodavateli na straně materiálů a plné nezávislosti a strojní vybavenosti na straně montážních a stavebních prací. V neposlední řadě je důvodem úspěšné realizace těchto zakázek i vysoká kvalita dodávaných prací, což dokazují i délky poskytnutých záruk, které mnohdy představují období 50 až 60 měsíců.

Začátkem roku 2002 dochází ke zprovoznění nového konsignačního skladu v areálu firmy s cílem zvýšení skladových zásob a tím snížení dodacích lhůt. Následuje otevření prodejního skladu v Plzni a rozšíření skladové plochy konsignačního skladu v roce 2004. Do nabídky plotových systémů pro průmyslové areály byly zařazeny elektrické brány samonosné nebo pojezdové, závory a vlajkové stožáry.

V roce 2005 byla v sídle firmy vybudována vzorková prodejna s ucelenou přehlídkou plotových systémů, elektrických bran a závor. Zákazníci si zde mohou prohlédnout a vyzkoušet veškeré námi dodávané druhy oplocení ve skutečném provedení. Celková nabídka firmy byla rozšířena o dodávky zděných plotů. Zákazník si může vybrat z množství typových a barevných provedení, a to především z prvků firmy KB BLOK. Plotové výplně jsou nabízeny v materiálovém provedení dřevo, PVC a okrasné kovářské prvky. Kvalita prováděných prací je garantována absolvováním odborného školení výrobcem uvedených prefabrikátů – firmou KB BLOK.

S cílem snížení dodacích lhůt při zachování stávající kvality výrobků a služeb byl počátkem roku 2005 zahájen provoz vlastní zámečnické dílny.

Více informací se dozvíte na http://www.boppe.cz


Generální
partner

Partneři
klubu