Druhou letní posilu hlásí chodovské lvice. Z Kladna přichází účastnice nedávno skončeného juniorského MS Nela Jiráková, která je velkou nadějí českého florbalu.

Nela si mohla vybírat z mnoha nabídek extraligových celků, ale rozhodla se pro stříbrný tým poslední sezóny. „Chodov jsem si vybrala hlavně proto, že se chci srovnávat s těmi nejlepšími hračkami a taky proto jakou má Chodov hru - připomíná mi hru s klukama,“ naráží Nela na fakt, že ještě v minulé sezóně nastupovala na Kladně za chlapecké týmy a pokračuje ve svých očekáváních. „V příští sezoně se těším hlavně na extraligové zápasy a kvalitní tréninky. Od sebe očekávám zlepšení ve fyzické připravenosti a také zlepšení techniky. Samozřejmě se budu snažit porvat o místo v A – týmu“, uzavírá kladenská odchovankyně.

Velká očekávání má od nové posily i hlavní trenérka ženského týmu Michaela Marešová: „Nela je jednou z nadějí nové generace, v Kladně vyrůstala v prostředí chlapeckého florbalu, které ji v mnoha směrech pomohlo. Sledovali jsme její vývoj a progres dlouhodobě, teď nazrál čas pro přesun k nám. Věříme, že Nela naváže na úspěchy Kladeňaček na Chodově, zabydlí se zde a postupem času se prosadí do sestavy lvic,“ připomíná Michaela Marešová, že cestou Kladno > Chodov již prošly například Kristýna Barchmaierová či Zuzana Tučková.

Přejeme Nele, aby na své předchůdkyně minimálně navázala a zažila v chodovském dresu hodně úspěchů!


Generální
partner

Partneři
klubu