Včera jsme potvrdili setrvání Tomáše Sýkory a dnes je tu další skvělá zpráva. I v příští sezóně budou moci chodovští fanoušci vídat Toma Ondruška v modrobílém dresu. Nejproduktivnější hráč minulého ročníku extraligy podepsal novou dvouletou smlouvu.

Odchovanec brněnského florbalu přišel na Chodov před sezónou 2013/2014 z Tatranu Střešovice s pověstí velmi produktivního hráče. Tu potvrdil i na Chodově, když během 2 sezón a 56 zápasů zaznamenal 121 bodů (68+53). V minulé sezóně pak poprvé v kariéře ovládl kanadské bodování soutěže. Ze setrvání bronzového medailisty z posledního MS má samozřejmě velkou radost i hlavní trenér Chodova David Podhráský. "Je to pro nás další skvělá zpráva. Tom patří k nejnebezpečnějším útočníkům celé soutěže a jsem rád, že budeme moci na jeho produktivitu spoléhat i v příští sezóně. Vím, že je Tom obrovsky motivovaný a chce s Chodovem dosáhnout velkého úspěchu," říká David Podhráský a jeho slova doplňuje i sám Tom Ondrušek: "Jsem rád, že můžu být nadále součástí chodovské organizace, která si zaslouží konečně pořádný úspěch. Už jsme prohrávali dost na to, aby jsme začali vyhrávat!"

Tým se aktuálně již druhý týden připravuje pod vedením Karla Pelikána a my věříme, že brzy budeme zveřejnit další zajímavá jména, která budou v příští sezóně zářit na Chodově.


Generální
partner

Partneři
klubu