Připravili jsme pro členy Floorball Group dlouhodobou soutěž! K jejímu ovládnutí budete muset mít základní znalosti o elitních týmech Floorball Group, budete muset sledovat videopřenosy vybraných utkání a samozřejmě budete potřebovat i trochu toho pověstného štěstíčka.

UŽ JSTE SLYŠELI 23. DÍL PODCASTU BARI & DEJV?

Výsledky 8. kola

Správné odpovědi 8. kola:

Line up Chodova (1 bod za každého hráče):  Hana Ranochová - Natálie Balková, Kristýna Lechnerová, Eliška Chudá, Karolína Suchá, Patricie Suchanová

První gól Chodova (2 body): Patricie Suchanová

Poslední gól Chodov (2 body): Tereza Hanzlíková

Konečné skóre (3 body): 8:3

Nejlepší hráč utkání za Chodov (2 body): Patricie Suchanová

Jelo se v zápase trestné střílení? (2 body): ANO

Kolik bylo v zápase vyloučení? (3 body): 6

Kolik hráček Jičína má chodovskou minulost? (3 body):

PŘÍŠTÍ SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ BUDE V NEDĚLE 7. ÚNORA OD 14:00 ZÁPAS ŽEN TIGERS PROTI OLOMOUCI


O SOUTĚŽI

Až do konce sezony budeme každý týden vybírat jeden zápas týmu z Floorball Group a vy budete moci před zápasem tipovat odpovědi na různé otázky. Po zápase pak budete odpovídat na otázky vztahující se k utkání. K tomu budete mít šanci ohodnotit výkony hráčů či hráček. Nejúspěšnější tipující si po ukončení soutěže odnesou vouchery na vybavení od značky Fat Pipe v hodnotě 2000 Kč, 1000 Kč a 500 Kč. Vítězové jednotlivých kol pak drobné ceny od našich partnerů.

Vždy několik hodin před startem vybraného utkání najdou členové Floorball Group v Členské Sekce celoklubovou událost a v ní jednoduchý dotazník, ve kterém natipují odpovědi na otázky týkající se zápasu. Několik desítek minut po skončení utkání se pak v události objeví druhá část dotazníku, ve které už budou otázky přímo se týkající odehraného zápasu. Každá otázka má svou bodovou hodnotu. 

Po každém vybraném utkání sečteme body, vyhlásíme vítěze kola a také povedeme dlouhodobou tabulku. 

Tak s chutí do toho!


Generální
partner

Partneři
klubu