V roce 2008 spustil náš klub nový web, který tehdy patřil k těm nejmodernějším a odvíjel se od něj kompletní grafický koncept. Jenže doba pokročila a web již po 7 letech provozu nemohl splňovat veškeré požadavky nové doby. Proto se Chodov rozhodl vytvořit nový web, na kterém vás tímto vítáme.

K tvorbě nového webu jsme přizvali firmu eSports, která má s tvorbou sportovních webu bohaté zkušenosti, vždyť vytvořila například všechny weby hokejové extraligy a mnoho dalších. Při tvorbě nového webu jsme chtěli  vzít v potaz nejnovější trendy v oblastí designu webů a především jsme přemýšleli, jak členům klubu i fanouškům nabídnout co nejkomplexnější servis. Věříme, že se Vám nový web líbí a budete na něm pravidelně hledat veškeré informace týkající se Chodova.

Prostudujte si důkladně web, který bude v dalším období nosným komunikačním kanálem našeho klubu. Zejména pak sekce družstev a také Chodov Zone, která je speciálně určena našim členům a měla by obsahovat všechny klíčové informace.

V případě, že objevíte jakékoliv chyby neváhejte kontaktovat marketingového pracovníka klubu na e-mail david.podhrasky@florbalchodov.cz

Příjemné čtení :-)


Generální
partner

Partneři
klubu