I letošní florbalová sezóna vyvrcholí v O2 Areně, kde se 18. dubna 2015 odehraje čtvrté SUPERFINÁLE FLORBALU! Stejně jako v minulých letech nabízíme příznivcům Chodova možnost sledovat finálová utkání obou nejvyšších soutěží z chodovských sektorů, které jsou vyhrazeny jen a pouze pro vyznavače modro-bílých barev z Jižního Města.

Letos nabízíme do prodeje dva sektory, které spolu přímo sousedí a opět máte možnost vybírat ze dvou cenových a samozřejmě i kvalitativních kategorií. Luxusnější možností jsou vstupenky do sektoru 122, které se prodávají za 490 Kč, levnější variantou je pak sektor 121, kam stojí vstupenky 250 Kč.

My samozřejmě pevně věříme, že alespoň jeden chodovský tým bude v O2 Areně hrát, ale i kdyby se tak nestalo, tak rozhodně stojí za to být přímo v nejluxusnější české sportovní hale a užít si finálová utkání živě!

A jak si vstupenky můžete objednat?

Úplně jednoduše stačí poslat e-mail ve formátu sektor – počet vstupenek na objednavky@florbalchodov.cz nebo si můžete vstupenky zakoupit přímo v hale na domácích zápasech mužů.


Generální
partner

Partneři
klubu