XPS network je profesionální software, který vznikl na základě potřeb a zkušeností pro řízení tréninků. Slouží trenérům, hráčům, ale i fyzioterapeutům k maximálnímu plánování celého tréninkového cyklu.

XPS Network dokáže plánovat Vaše týmové tréninky pomocí připravených sbírek cvičení. Není problém sdílet svoje přípravy a analyzovat je se svými hráči na webu, počítači nebo v mobilní aplikaci. Můžete prohlížet statistiky z týmových tréninků, sledovat individuální vývoj hráčů, výsledky kondičních testů a třeba i nutriční hodnoty jejich stravy. Služeb XPS využívá nespočet klubů, ale i sportovních asociací po celém světě, mezi nimi je například francouzský házenkářský tým PSG, dánský fotbalový klub FC København, nebo také finský hokejový Jokerit. Florbal Chodov se tak řadí mezi skutečnou sportovní elitu.

"Práce s daty se stala nedílnou součástí řízení sportovního procesu klubů. Ať už z pohledu managementu, šéftrenérů či samotných trenérů, hráčů, hráček a jejich rodičů je to dnes nutnost, mít v ruce co nejvíce a co nejpřesnějších dat. My jsme s XPS pracovali již v rámci programů a povinností Českého Florbalu, ale chtěli jsme vše výrazně posunout abychom využili potenciál softwaru naplno. Jednání s Jirkou Jakoubkem pak bylo rychlé, konstruktivní a potvrdilo nám potenciál a smysluplnost hlubší práce s XPS. Jsme rádi, že jsme se stali exkluzivním partnerem Sideline Sports a věříme, že nám nové rozšířené možnosti XPS přinesou mnoho poznatků a nástrojů, jak dále zkvalitňovat náš sportovní proces. Budeme tak schopni nabídnout členům i mnoho nové inspirace a motivace a ukázat, kam až lze dnes rozvíjet komplexní sportovní výkon.” vyjadřuje spokojenost z nové spolupráce sportovní manažer klubu Ondřej Neuman.

Komentář Jiřího Jakoubka - manažer Sideline sport pro ČR: "Jsme vždy rádi, když se spolupráce s kluby rozšiřuje na nejvyšší možnou úroveň. Florbal Chodov tímto krokem bude mít k dispozici veškerou škálu našich produktů včetně nového zdravotního modulu na kontrolu dlouhodobého stavu zranění a nemoc všech hráčů a hráček. Jsme rádi, že můžeme do rodiny našich partnerů přivítat klub s takovou historií, jako je právě Florbal Chodov."


Generální
partner

Partneři
klubu