Ještě jednu posilu přivítá kádr chodovských mužů. Na Jižní Město přestupuje Mikuláš Komárek. Pětadvacetiletý univerzál hrál poslední dvě sezóny v Mladé Boleslavi, se kterou v červnu oslavil mistrovský titul.

Kromě Mladé Boleslavi působil i ve střešovickém Tatranu, jehož je odchovancem, a vyzkoušel si také švýcarský florbal, když oblékal dres UHC Uster. V roce 2015 se zúčastnil juniorského MS v Helsingborgu, kde s českým týmem bral bronzové medaile.

V domácí soutěži odehrál v základní části 115 zápasů a posbíral rovných 100 bodů (59+41). Dalším 45 zápasů a 32 bodů (15+17) nasbíral ve vyřazovacích bojích.

Pár slov k nové posile poskytl hlavní trenér Chodova David Podhráský: „V minulosti jsme již s Mikim párkrát v kontaktu byli, ale až teď vše zapadlo. Miki projevil velkou chuť nosit chodovský dres, což mě velmi potěšilo. Získáváme v něm univerzálního hráče, který je v nejlepším florbalovém věku a věřím, že nám výrazně pomůže na hřišti i mimo něj.“

„Po konci v Boleslavi jsem řešil, kam povedou mé další florbalové kroky. Kvůli pracovnímu vytížení byla jediná možnost pokračovat s florbalem v Praze. Po oslovení Chodovem následovalo velmi příjemné posezení s Honzou Barákem, po němž mi bylo jasné, že naše cíle a hodnoty jsou ve shodě a Chodov bude pro mě ideální florbalová destinace na další sezónu. Již teď se těším na nové spoluhráče a věřím, že pomůžu Chodovu naplnit jejich ambice, jež jsou jen ty nejvyšší,“ říká ke svému přesunu Mikuláš Komárek. Na rozhovor s novou posilou se můžete těšit v nejbližších dnech.

Tak hodně štěstí Miki!


Generální
partner

Partneři
klubu