S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás v sobotu opustil náš hráč, kamarád, Michal Rebro. Chodovský brankář zemřel ve 33 letech za dosud nevyjasněných okolností, když byl nalezen doma bez známek života.

Celý klub vyjadřuje rodině i všem pozůstalým co nejupřímnější soustrast. Jsme zdrceni. Michale, nikdy na tebe nezapomeneme!

Chtěli bychom také poděkovat Tatranu Střešovice a Panthers Otrokovice za pochopení situace a odložení víkendových zápasů.

Michal Rebro začínal s florbalem v týmu DDM Praha 7 Faraos, ze kterého se přesunul v mládežnických kategoriích do SSK Future. Po hostování v Liberci přestoupil v roce 2010 do Bohemians. Po třech sezonách zamířil do Tatranu Střešovice, ve kterém slavil největší úspěch kariéry. To když v roce 2015 vychytal samostatné nájezdy v Superfinále a mohl pozvednout trofej pro mistra ligy. Před sezónou 2019/20 přestoupil na Chodov. Svůj poslední zápas odchytal 5. prosince 2020 proti České Lípě. Michal Rebro odchytal v české nejvyšší soutěži celkem 261 utkání a 6 startů si připsal i v mužské reprezentaci.

Florbal Chodov prosí své členy, fanoušky i všechny ostatní, aby respektovali přání rodiny a nechali je truchlit. Děkujeme!


Generální
partner

Partneři
klubu