Dorostenci - 2019/2020

Vybrat tým Vybrat sezónu

Nové nastavení objednávek FAT PIPE!

 čtvrtek 31.10.2019 | Florbal Chodov | 

Nové nastavení objednávek FAT PIPE!

Od 1.11. 11:11 hod. se spustilo nové nastavení nákupu materiálu FAT PIPE. Členové klubu FLORBAL CHODOV již nebudou objednávat zboží na Checkpointu haly Jedenáctka VS ani přes e-mail objednavky@florbalchodov.cz, ale zboží si přímo vyberou a zaplatí přes e-shop na stránkách www.fatpipe.cz.

Celý článek...

 

Startuje projekt „Počin měsíce“

 neděle 22.9.2019 | Florbal Chodov | 

Startuje projekt „Počin měsíce“

Povedlo si ti nebo někomu ve tvém okolí něco výjimečného? Dej nám o tom vědět! Počínaje měsícem září bude Florbal Chodov vyhlašovat, a na domácích utkáních elitních týmů mužů a žen oceňovat, „Chodováka / Chodovandu“, který v uplynulém měsíci či období předvedl mimořádný výkon. Nová anketa dostala název Počin měsíce.

Celý článek...

 

Dorostenci FG vstoupili do nové sezóny

 čtvrtek 19.9.2019 | Swob | 

Dorostenci FG vstoupili do nové sezóny

O uplynulém víkendu úsěpšně vstoupili do nové sezony elitní dorostenci v rámci vzniklého projektu Floorball Group.

V sobotu 14.9.19 vyjelo družstvo Start98 na dobře známou Slunetu v Ústí nad Labem. Prvním soupeřem jim byl tým Karlových Varů.Od začátku zápasu jsme udávali tempo, byť soupeř hrozil z nebepečných protiútoků. Postupným soustředěným výkonem a kvalitně odvedenou prací do obrany jsme dokráčeli až k vítězství 11:0. (3:0,4:0, 4:0). Do zápasu se postupně zapojili i tři hráči ze starších žáků a nabírali cenné zkušenosti od svých starších spoluhráčů.

Celý článek...

 

Generální
partner

Partneři
klubu