Ženy - 2018/2019

Vybrat tým Vybrat sezónu

Sváteční pátek s chodovským florbalem!

 úterý 25.9.2018 | Florbal Chodov | 

Sváteční pátek s chodovským florbalem!

Svátek Svatého Václava bude na Jižním Městě patřit florbalu. Den pracovního volna totiž pro florbalisty a florbalistky neplatí a oba týmy tak čeká domácí zápas. Lvice od 15 hodin přivítají nováčka z Plzně, muži pak od 18 hodin vyzvou Českou Lípu. Všichni, kteří budou mít na svém oděvu trikolóru mají na Den české státnosti VSTUP ZDARAMA!

Celý článek...

 

Lvice startují sezónu proti Panterkám!

 čtvrtek 6.9.2018 | Florbal Chodov | 

Lvice startují sezónu proti Panterkám!

V neděli 9. září odstartují letošní extraligovou sezónu obhájkyně ligového stříbra z Chodova. V prvním zápas budou lvice hostit v souboji šelem pražské Panterky a bude to opravdu zajímavý souboj, který okoření mnoho bývalých hráček Chodova na straně soupeře.

Celý článek...

 

Permanentky na novou sezónu!

 sobota 1.9.2018 | Florbal Chodov | 

Permanentky na novou sezónu!

Permanentní vstupenky na sezónu 2018/19 jdou do prodeje! Přinášíme vám je za velice výhodnou cenu 300 Kč. A kde všude můžete permanentku využít? Samozřejmostí jsou domácí zápasy základní části Tipsport Superligy a Extraligy žen, které jinak vyjdou návštěvníky na 30 Kč. Návdavkem přidáváme i domácí zápasy play off obou soutěží, domácí zápasy obou částí Poháru České pojišťovny. Úplnou novinkou pak je, že permanentku můžete využít i na zápasy týmů Floorball Group. Vyrazit tak můžete na domácí zápasy Startu v 1. ligu i na domácí zápasy NFL v podání Traverzy Mukařov!

Celý článek...

 

15 chodovských zástupců míří na reprezentační

 středa 29.8.2018 | Florbal Chodov | 

15 chodovských zástupců míří na reprezentační

Mezinárodní federace posunula podzimní reprezentační termín o jeden víkend dopředu a srazy tak proběhnou ještě před startem ligových soutěží. V aktuálních nominacích reprezentačních trenérů se objevilo 15 chodováků a chodovaček. Muži a ženy se představí v Pardubicích na mezinárodním turnaji, juniory čeká soustředění v Teplicích a juniorky vyrazí na soustředění do Hostivic.

Celý článek...

 

Chodov bere z Czech Open dva bronzy!

 úterý 7.8.2018 | Florbal Chodov | 

Chodov bere z Czech Open dva bronzy!

Další ročník největšího mezinárodního florbalového turnaje dospělých ovládne od čtvrtka Prahu. Na letošním Czech Open bude k vidění hned 7 týmů zastupujících Floorball Group a hned 5 týmů, ve kterých nastoupí chodovsští hráči. Oba elitní týmy nastoupí v kategoriích ELITA, junioři poprvé v historii vyzkouší mužskou kategorii PRO, juniorky doplněné o několik zkušených hráček pak hrají v kategorii OPEN. V mužské kategorii OPEN pak najdeme Floorball Group Team, jehož součástí je i několik mladých chodovských nadějí. 

Celý článek...

 

Lvice jsou v plné přípravě!

 středa 4.7.2018 | Florbal Chodov | 

Lvice jsou v plné přípravě!

Lvice skončily v loňské sezóně těsně pod vrcholem a i v příští sezóně budou mít ty nejvyšší ambice. V tuto chvíli probíhá první fáze přípravy, ve které hráčky absolvují tři kondiční tréninky, jeden halový a samozřejmě nezbytnou individuální přípravu a regeneraci. S týmem se připravuje 25 hráček včetně několika juniorek, které v uplynulé sezóně získaly titul. Přípravu vede zkušený kondiční trenér Petr Brabec, který tak doplnil úspěšný realizační tým z loňské sezóny.

Celý článek...

 

Generální
partner

Partneři
klubu