Dne 11.11.2017. jsme odehrály zápas proti Tigers Praha. Byl to zápas ve velkém tempu a odpovídal i extraligovému zápasu. Od první buly zápasu se hrálo nahoru a dolů a oba týmy byly velice vyrovnané. První třetina byla v obrovském tempu , hra se přelévala nahoru dolu. První gol zápasu vstřelila hračka Chodova Hanička Chaloupkova, chodovská nejmladší hračka. Druhou branku přidala Karolína Kellovská a tím uzavřela první třetinu. Druhou třetinu lépe rozehrály hračky Tigers Praha . Přidaly v průběhu 2 góly a do šatny se šlo za vyrovnaného stavu. I když jsme s Tigers držely krok neproměnily jsme šance a tím jsme ztratily náskok. Do třetí třetiny vstoupily lépe hračky Chodova a chvíli po začátku přidala gól Kateřina Hamplová . Po přesilové hře navýšila skóre na 4:2 pro Chodov Kristína Belicová. A jak kdybychom si už v hlavě řekly že je konec zápasu a toho využily hračky Tigers a najednou to bylo 4:4. Hra začala být ve vysokém tempu, hrálo se tvrdě o každý míček, do každého souboje se šlo naplno. Minutu před koncem šance využily hračky Tigers a bohužel pro nás už byl konec zápasu. V zápase nás podržela naše skvělá golmanka Terezie Květoňová. Děkuju svým spoluhráčkám za skvělý florbal a za skvělou hru. Soupeřkám gratuluji k výhře.

Chyba 404: Stránka nebyla nalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka na webu www.florbalchodov.cz není k dispozici. Je možné, že stránka byla odstraněna, přejmenována nebo není dočasně dostupná. Je rovněž možné, že jste udělali chybu v URL adrese.

Pokud hledáte něco konkrétního, doporučujeme vrátit se na hlavní stránku prezentace - www.florbalchodov.cz. Pokud se domníváte, že se jedná o naši chybu, kontaktujte nás.

Děkujeme.

Generální
partner

Partneři
klubu