Muži na startu sezony pálí jak u Verdunu. 35 nastřílených branek za tři duely znamenalo tři výhry. Navíc Tom Ondrušek s Markem Vávrou sedí na špici kanadského bodování Superligy. Spokojenost? Částečná, obrana zatím drhne, páteční výsledek 13:10 s Tatranem jistou prostupnost zadní řady ilustruje průkazně. Co na to nový strážce chodovského brankoviště Michal Rebro?

Po vítězství 9:8 nad Bohemkou jsi na svůj facebook hodil status, že to tam padá jak Němci do krytu. Co budeš psát po pátečním utkání?

Že víc jsem pro výhru Tatranu asi udělat nemohl. (smích) Ale vážně, kolik dostáváme gólů je neuvěřitelný a nejsem na to moc zvyklý, to přiznávám.

Ber to z té lepší stránky, zatím jsi v sezoně neporažený...
To jo, tři vítězství jsou určitě dobrý, ale nějaký dobrý pocit z toho nemám.

Jak tě znám, nejsi typ brankáře, který by nechal věci volně plynout. Takže mítinky s obránci vedeš, bavíte se, co zlepšit?
Já si úplně nemyslím, že je to jenom o obráncích, problém vzniká před nimi. Některé góly dostáváme z brankoviště nebo po krosech do prázdné, to je pravda, ale spousta jich padá i po střelách ze střední vzdálenosti, kdy si nepomůžeme křídly a centrem. Musíme to řešit komplexněji, neházel bych vinu jen na beky.

Byly pro tebe poslední dva zápasy pikantní? V Bohemce i Tatranu si roky působil.
Nějak speciální to určitě bylo, ale snažil jsem se to nepřehánět, navíc lidí v obou týmech už znám poskromnu. Oba týmy se hodně obměnily a sám vím, že nějak extra to řešit mi na klidu nepřidá.

Takže klasický scénář hecování po smskách s bývalými kumpány se nekonal?
Psal jsem si jen s Mikulášem Komárkem, který nakonec na zápase ale záhadně nebyl. (smích). A taky s Milanem Melišem, nic extra ale neprobíhalo, tým Tatranu je hodně mladej, že bych si s každým nějak vypisoval každý den, se určitě říct nedá.

Tak jinak. Jak si zatím spokojený na Chodově?
Moje hlavní motivace, proč jsem přestoupil, byla hrát o ten absolutní TOP v lize. To byl můj záměr, abych u florbalu ještě zůstal. A tak, jak teď hrajeme, ukazuje, že tady máme obrovskou ofenzivní sílu a já stále věřím, že jsme schopní zahrát skvěle i dozadu. Jen si to musí sednout, už jsem párkrát zažil, že jsem přišel za jinou obranu a vím, že to chvilku trvá, než to začne klapat. Máme ale spoustu času do play off všechno posunout.

A poslední otázka bude technická, skrz masky jsi byl vždycky trochu konzerva, na airbrush sis moc nepotrpěl. Teď máš poprvé co tě znám nástřik, na kterém dominuje zlatý znak Chodova...
Vyplynulo to ze situace, když jsem měl možnost takovou masku mít, tak jsem to využil. S Romanem Vítkem jsme tomu dali volný průběh a vznikla z toho moc pěkná helma.

3.kolo, pátek 27.9.2019, 19:00
13:10
(6:2, 1:4, 6:4)
 

branky: 2. Mikuláš Krbec, 11. Tom Ondrušek, 11. Marek Matejčík, 13. Mikuláš Krbec, 13. Tom Ondrušek, 20. Martin Řezáč, 39. Marek Vávra, 43. Martin Koutný, 44. Mikuláš Krbec, 47. Mikuláš Krbec, 50. Martin Koutný, 59. Marek Vávra, 60. Martin Pražan - 4. Filip Langer, 8. Jan Kolísko, 23. Milan Meliš, 25. Martin Šindelář, 30. Martin Šindelář, 37. Jakub Kolísko, 45. Filip Langer, 53. Matěj Havlas, 56. Filip Langer, 60. Jonáš Kreysa
rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín
vyloučení: 2:4; využití: 3:1
diváků: 272
zásahy brankářů: Michal Rebro 20 - Martin Frühbauer 2, Lukáš Kříž 11

Generální
partner

Partneři
klubu